Par krāpšanu online pokerī !!!!

Vieta, kur paraudāt, padalīties ar savām veiksmēm un neveiksmēm

Re: Par krāpšanu online pokerī !!!!

Postby Priekalacis » 24 May 2015, 22:23

Big fat pile of bullshit, brother.
Priekalacis
Rangs: Two Pair

Postby osislc62 » 28 May 2015, 09:16

Šo rakstot jau arī īpaši nekā cita negaidiju kā stulbu ņirgāšanos ! Vispār jau runa bij par to ka pašas pokera istabas organizē šo šmaukšanos ! Ieliku šo info arī vienā krievu forumā - atšķirība no valuebet ir tā ka tur arī protams atradās pāris idioti kas paņirgājās , bet pārsvarā izstāstija šo to interesantu ! No visa esu izsecinājis ka tiem kas plātās ar vinnētām summām , bet istenībā ir jāliek mīnuss zīme lai piedomā kad spēlē par šo !!!!!
osislc62
Rangs: Four of a Kind

Postby Dusmulacis » 28 May 2015, 11:07

Par rake esi dzirdējis? Tas ir veids kā pokeristabas vinnē bez kārtīm- un tu nopietni jautā par kaut kādu (ievietot lamuvārdu) programmu :)
Keep it simple.......stupid..!!
Dusmulacis
Rangs: Royal Flush

Postby martinstids » 28 May 2015, 11:41

Esmu meegjinaajis shanky botu palaist gan ipoker, 888 poker. Vieniigaa lieta ko var uzskatiit par kraapshanu, bet vinjiem pashiem gana botu un beigaas sanaak tikai rake mjasorubka. Nedomāju ka istabas taisītu tādas mahinācijas pārsimts $ stundā dēļ. Ir vairāki blogi kur labi spēlētāji crusho jebkuru limitu un skyrocketo bankroll, tāpēc katra žurka tāpat tiks pakārta aiz savas astes ja nebūs skila, ar hax programmām vai bez
martinstids
Rangs: Flush

Postby akissmyspade » 28 May 2015, 15:39

Lasīju kaut kādā forumā, ka bija atklājies viens cilvēks, kurš atzinās, ka bija strādājis vienā no lielākajām pokera istabām un viņa uzdevums bija scamot. Maksāja viņam normāli, ar vairākām nullēm. Ir daudz visādu topicu un rakstu arī no pelnošiem playeriem, ka ne visas pokera istabas ir tīras. Un kādi ir argumenti, ka tā nav? Kādas institūcijas kontrolē piem to pašu PS? Viņi savā kantorī var darīt ko grib un neviens viņiem neko nepadarīs...
akissmyspade
Rangs: One Pair

Postby osislc62 » 30 May 2015, 09:31

Dusmulacis wrote:Par rake esi dzirdējis? Tas ir veids kā pokeristabas vinnē bez kārtīm- un tu nopietni jautā par kaut kādu (ievietot lamuvārdu) programmu :)

Baigi gribas pārliecību ka pokera istabām pietiek ar to RAKE !!! Kamēr spēlēju micro likmes un nopelnu no 100 līdz 200 eur mēnesī vidēji es nesatrucos kad sanāk kādu desmitnieku pakāst tādam kas manu kare flopā izjāj ar sūdīgām kārtīm - vienkārši iezīmēju tādus un vairāk nespēlēju - vienreiz kad paliku pie galda pēc tādas ....... - tas pats mani otreiz manu kare flopā atkal ar mēsliem rokā liek alni pretī un ienāk viņam flešstrait - kaut gan kad atver kārtis pēc flopa nu nekādu it kā cerību uz kaut ko !!!! Turklāt tādi spēlētāji iezīmētie pazūd ātri un vairs neparādās ! Un kad kāds sāk stāstīt par tādām lietām sāc neviļus aizdomāties ! Var jau būt ka uz jūsu fona es te rakstot izskatos pē muļķa - bet nu ko lai dara esu piedzimis tad kad televizors bij tikai melnbalts un laukos parastais telefons bij retums ! Es māku loģiski domāt - ātri izprast situācijas pie galdiem , bet datora gudrības un visādas tur interneta programmas man svešas ! Pokers man ir un paliek tikai izkalide kas ienes drusku naudiņas ! Tagad par cik varu atļauties gribu vienā istabā ielikt drusku vairāk un uz lielākām likmēm uzspēlēt , be tāpēc vienkārši pārliecību gribas par tām iespējām istabām krāpties ! Nebūtu tas Krieviņš man saticies es pat uzsācis te rakstīt par to nebūtu !
osislc62

Postby martinstids » 30 May 2015, 10:34

Pat ja tā arī ir, tad pelēkā cilvēku masa par to neuzzinās. Man jau liekas, ka tikko atvērtajos skinos vajadzētu būt mazāk "najobu", tīri lai iekurinātu to roomu. Tāpēc, ja gribi pa mazajiem kantoriem spēlēt, tad iesaku atsist bonusus un mainīt uz citu svaigu istabu.
martinstids
Rangs: Flush

Postby osislc62 » 01 Jun 2015, 09:22

martinstids wrote:Pat ja tā arī ir, tad pelēkā cilvēku masa par to neuzzinās. Man jau liekas, ka tikko atvērtajos skinos vajadzētu būt mazāk "najobu", tīri lai iekurinātu to roomu. Tāpēc, ja gribi pa mazajiem kantoriem spēlēt, tad iesaku atsist bonusus un mainīt uz citu svaigu istabu.

Nav slikta doma - kur labāk sameklēt tādus skinus ar bonusiem ?
Vēl par Unibet - kad viņi pa jaunam atsevišķi atvērās tāpat viss no sākuma bij normāli ( uz naudu spēlēt arī tagad ir normāli ) - bet pēc kāda laika man sāka bremzēt datoru kad atvēru daudz istabas - kad atradu ka vainīga ir Unibet ( man pat ielika atmiņu lielāku datorā - domāja ka tur vaina - pārinstalācija nepalīdzēja ) - gāja atkal it kā normāli , bet tad citā istabā bonusu iedeva - sāku tur atsist un Unibetu uz naudu pārstāju spēlēt - tikai 2 freeroll pa dienu un atkal sāka bremzēt - pāris reizes vēl paeksperimentāju un laikam točna - uz naudu spēlē viss iet - tiklīdz tikai freeroll tā bremzē ! Vai kāds to ir novērojis vēl - ja te vispār ir tādi kas spēlē freeroll ??!!!
osislc62

Previous

Return to BBV