Jaunumi

Matīss C. coaching & staking

20.01.2014 admin 3

Sveiki,

Ja vēlies palielināt savu ROI un profitu, kā arī uzlabot un pilnveidot savu pokerspēli, papildinot zināšanas šajā nozarē, tad šis piedāvājums ir tev.

Piedāvāju MTT, Satellite un 9man sng coachingu gan pieredzējušiem, gan ne tik pieredzējušiem spēlētājiem:

– Apmācības gaitā izmantosim sekojošas programmas – Skype un/vai TeamViewer (tātad vajadzīgs mic), Universal Replayer, Poker Tracker 4, Holdem Resources calculator, Flopzilla, Pokerstove.

-Nepieciešamības gadījumā palīdzēšu salikt Holdem Manager vai Poker Tracker HUDu, pielāgojot to mtt, sng vai sat spēlei.

– Nodarbības laikā būs iespēja tikt pie manis veidotiem unikāliem materiāliem, kas paredzēti tieši šo konkrēto spēļu uzlabošanai.

– Apmācības plāns tiks saskaņots pirms konkrētās nodarbības ar katru studentu individuāli (hh review, marked hands review, konkrētas tēmas apskats pēc studenta izvēles, citas apmācības metodes).

Coaching maksa – 40$/h

Ja ir radusies interese, nekautrējies un raksti. Esmu sasniedzams šeit – celminsm@gmail.com vai skype: thecelmions

Info par mani: Jau 16 mēnešus par savu profesiju, iztikas avotu un daļu no dzīves uzskatu pokerspēli. Pārsvarā strādāju ar mtt, satiem un 9man (turbo) sng. Pārstāvu Latvijas labāko grupu – Kuafas stake group. Aptuveni gadu esmu poker coach saviem horsiem, kā arī vairākiem studentiem. Pats esmu izglītojies pie poker pasaulē labi pazīstamiem spēlētājiem/treneriem – Alex Fitzgerald (Assassinato), Matthew LaGarde (mlagoo), Jamie Wilby (buffyslayer1), kā arī viena no labākajiem latviešu treneriem – sahists . Lielākais panākums līdz šim – 2014. gada sākumā chop un bink BIG 109$ mtt iekš Pokerstars.

Kopš 2013. gada septembra stāros spēlēju zem segvārda AtlasJDaniel, līdz tam biju pazīstams ar niku – celmins . Neesmu izveidojis jaunu kontu vai tamlīdzīgi pārkāpis noteikumus. Vienkārši man bija iespēja nomainīt savu screen name, kas iepriekš bija mans uzvārds jeb personal information. Tā kā ļoti daudzi uzdeva man šo jautājumu, izlēmu to pastāstīt visiem, lai katram individuāli tas nav jāstāsta. :)

sīkāks info ar bildēm forumā: http://valuebetit.com/board/mtt-satellite-un-9man-sng-coaching-offer-t6782.html

Šim rakstam ir 3 komentāri

Pievienot komentāru