Jaunumi

Micro NL’HE episode 2

07.01.2014 admin 34

Jānis turpina savu micro NLHE sēriju ar otro video. Šoreiz Jānis spēlē dzīvo sesiju mazākajās likmēs pie 6max galdiem PokerStars istabā.

Pirmo daļu var atrast šeit http://valuebetit.com/micro-nlhe-episode-1/

Šim rakstam ir 34 komentāri

  niklawz - 08.01.2014

  Ļoti pozitīvi, ka uz paplātes tiek pasniegta viela šīm likmēm. Uz minūti intereses pēc pārskrēju cauri. Noprotu, ka video ir tēmēts uz attiecīgo mērķauditoriju. Man rodas jautājums – vai vajadzētu izmantot terminus kā ‘equity’ ?

  thejohnyb - 09.01.2014

  Pirmājā video bija izkaidrots termins equity. Un nevar jau visu ierasto valodu izslēgt 😀

  houseworx - 12.01.2014

  pirmo reizi skatoties video izsledzu desmitaja minute, jo kko tik stulbu nebiju dzridejis(par tiem AX limp potos), bet tad izlasiju pozitivo niklawz’a komentaru nodomaju sanhemties un skatities velreiz lidz galam. otro reizi tiku lidz 22min(kur saki stastit par pocket pariem) un izsledzu tur ara, treshas reizes laikam nebus 😀

  imo – taisit video speletajam kam darba limits ir krietni augstaks(varbut pat disciplina nav vinha) un domashana ir galigi nepareiza prieks limita ko ieraksta ir nedaudz stulbi…

  neizplustot sikumos(kas un kapec) – atseviskjas domas tika labi pasniegtas, bet overall domaju ka nav labakais video iesacejiem…

  thejohnyb - 13.01.2014

  Lūdzu sniedz konstruktīvus komentārus par lietām kurās saskati nepilnības un kādēļ tev tā liekas? Uzrakstīt ” vienkārši stulbi”. Pagaidām tu esi pirmais, kurš nav apmierināts ar video kvalitāti, tādēļ, lūdzu, pastāsti sīkāk :)

  Abs1nT - 13.01.2014

  Skatos JohnyB ieraksti Episode 3 micro limitos! :) 😀 GL

  thejohnyb - 13.01.2014

  Tulīt to izdarīšu, sanāca ķibele ar PC un nācās visu parinstelēt(pazuda visas informācija un datubaze :( )

  Patriot_Guy - 13.01.2014

  Malacis ka ko tādu vismaz taisi :)

  houseworx - 13.01.2014

  ka jau teicu, apgalvojums par AX limp potos ir pilnigi aplams, ka ari ta pati tema bija kad uz SB complete uztaisiji ar KXhh flopa bija AXXhh, bija ari kadrs kad Tev uz SB bija KJo un teici “ops ir diezgan loose, itd” bet uz opa statistika bija viss pa nullem, tikai pats pedejais cipars kkads bija tas bija handi vai ari profits overall, ka ari taja pasha roka flopa stasti ka ops cbetos daudz shaja galda – nez no kurienes tads info, jo statistika ka teicu viss pa nullem, ops ir zivs, jo sezh ar nepilnu steku pie galda un tadus secinajumus nevar izdarit tikai tapec ka vinsh ir BTN un flops atnacis “parots”(kur nu vel par zivi kas ir neparedzamas), bet spried par vinha tendencem neko nezinot par vinhu, bet gan iedomajoties ka daritu domajosh ops. un ka jau teicu par pocket pariem kad saki stastit un teikt ka nav jegas callot itd – tas ir pilnigs stulbums, jo ta ir primara lieta uz ko pelnisi tada/os limitos.

  thejohnyb - 13.01.2014

  Būtu labāk, ja tu komentējot norādītu minūtes, par Ax, jā, spēlētāji Ax rokas nelimpo bieži itsevišķi no latepozīcijām, ja tavas domas un pieredze ir savādaka, tad lūdzu pastāsti. Par statiem nezinu, kurā minūtē tieši,bet iespējams esmu kaut kur pieļāvis kļūdu pārskatījies. Par pocket pāriem, kādās stuacijās callot? callot 3bet pret vienu oppu ar mazu pp, vai kādā citā situacijā?

  houseworx - 13.01.2014

  -AX limpos vairak ka vaig, un sakot ar A2, beidzot ar AK pa…!
  -par statiem vieniga roka video sakuma kur uz SB ir KJo un raiso BTN.
  -runa ir par vnk normalu open raisu caloshanu jebkura pozicija pret jebkuru opu(ari SB vs BTN!), ja ir normals stacks.

  *tieshi visu stastu no pieredzes, kaut gan varbut staros Jums tur zivis nav pat nl2 ka neviens neko nelimpo(nezinu isti neesmu spelejis staros nekad) un doma tik labas domas, izdari pienhemums neko nezinot par vinhiem(jo doma ka visi spele std game). :)

  p.s visparigi iesacejam daudz noderigak butu dot padomus/iemacit ko kad callot, ko kad necallot un visparigi ko darit (problematiskajam rokam) atiecigajas situacijas kadas var jebkad izveidoties, nevis tikai kadas rokas raisot un viss 😉

  thejohnyb - 13.01.2014

  Nezinot par pretinieku informāciju, mēs pieņemam, ka viņš spēlē std un attiecīgi pielāgojamies. Laikam esi spēlējis ļoti looose pasiive spēles, kad visi oponenti limpo Ax rokas, challange ietvaros microlimitos izspēlēju virs 160k rokas 6maxā un no late pozīcijām Ax limpoja ļoti reti… limpo small pp konektorus un suited kāŗtis, jo grib noķert flush,set un lielākā daļa spēlētāja diapozona nebūs Ax.

  Par KJ neskatījies uzmanīgi par spēlētāju gāja, kas atradās augšējā galdā. un uz sausiem paired boardiem mēs saņemsim bieži cbet, bet ņēmot vērā oponenta cbet sizing un 99% micro spēlētāju saizing tells ir small=weak big=strong, tādēļ var mieriīģi izmest roku ar minimālu SD un mazu equity, Pirmajā video stāstiju par saizingiem.

  houseworx - 13.01.2014

  tiesham atvainojos par to ka nebiju parak uzmanigs, iesledzu video tikko pastijos par to kur runaji ka speletajs ir pietiekoshi loose bija runa augsheja labaja galda un nav saistits ar kreiso apakshejo, par citam lietam es neko neteikshu citadi musu dialogs vilksies muzhigi 😀

  bet ka jau teicu, iesaku kko izveidot par preflop raise calloshanu, pret 3betu reageshanu un kko tamlidzigu, pasniegt to kada nakoshaja teorijas video, tas ir daudz svarigaks par parastu SHC kas tika pasniegts pirmaja video, un otraja jau “tiek maukts galdos” 😉

  thejohnyb - 13.01.2014

  Saprotu, ir daudz par ko runāt! Tādēļ šeit būs ļoti daudz video gaidāmi. Un paldies, ka dalies ar viedokli.

  Patriot_Guy - 14.01.2014

  Ceru ka būs vēl vairāki video detalizēti gan kā iesācējiem gan amatieriem noderīgas zināšanas.
  Paldies.

  loljanka - 20.01.2014

  10minute saki, ka ar K7s ir loose aizstaveshana, neliekas gan, itseviskji ja tev .5bb japieleik tikai. + ja ops openo daudz no BU (tas vairak kad jau ir kads HH uz vinu) tad K7s ir ljoti labs 3bets no SBvsBU (pret attiecigiem opiem). bet varbut nav optimali balanset ranges nl2 un iet tikai uz value?

  thejohnyb - 20.01.2014

  loljanka, microlimitos uz zemajos limitos neviens nepievērsīs uzmanību tavam range un vai tu viņu balansē. Vairāk nopelnīsi spēlējot nebalansēti šajos limitos. K7s ir labs priekš 3bet teorētiski,bet callot man nepatīk. Microlimitos labāk ir 3betot lineāru diapozonu.
  Bet tava doma ir pareizi, tas ir ļoti labi :)

  pokerspace - 24.01.2014

  par tiem mazajiem poketiem tu noshaavi galiigi garaam. Mikro limitos kālot uz setu ir izdeviigi, jo cilvēi nefoldo top pārus un overpārus. Augstākos limitos- tas jau ir diskutabls jautājums.

  thejohnyb - 24.01.2014

  Callot setu vajag tikai tādos gadījumos,kad tas ir matemātiski izdevīgi un ir pietiekami implied odds… Pretējā gadījumā tu lēnām zaudēsi naudu… un OOP callot 3bet pret steku,kas ir zem 100bb nav izdevīgi

  pokerspace - 24.01.2014

  micro limits nl2- nl5. filtri: 22-66 cold call. http://postimg.org/image/ld53dijiv/

  thejohnyb - 24.01.2014

  Tu setu noķersi vidēji 7.5:1 reizēs. Ja tev nav pietiekami implied odds pret shortākiem statiem tu ilgtermiņā zaudēsi naudu. Ierēķini arī tās reizes, kad dabūsi set over set uz Qxx, Kxx, Axx, Jxx boardiem piemēram, vai arī oponents vienkārši foldos AK uz 867. Tādēļ lai ILGTERMIŅĀ būtu profitabli callosim biežāk IP, tādējādi bieži iegūsi bezmaksas kārti vieglāku showdown. Ja tu dabūn mazāk par 10:1 implied oddus, tad ir jāfoldo preflop.

  thejohnyb - 24.01.2014

  Un 10:1 ir minimālie implied oddi, ja tie ir zem tad snap folds.

  capricorn8 - 25.01.2014

  Abiem taisnība par tiem setiem, tik vienam tā taisnība “taisnīgāka”. pokerspace funktieris par to ka, koļīt var vismazvai dajbekad un būsi plusos ir fakts. Piemērs: call taisīt tur ar kaut kādu 2`nieku pāri uz BB vs D it kā nav izdevīgi, jo D plašs diapazons, neatdos steku utt.. tai pat laikā nl2 tas nav aktuāli, jo ops mierīgi var vnk atdot 100bb steku ar air – ja viņam tā sagribēsies un reizi pa reizei tādi opi trāpīsies. Tas viss kopsumā visus mūsu -EV mūvus kompensē, opi vienkārši taisa brutālas kļūdas, tāpēc spēlē kā gribi, ja ir mazliet intelekta pazīmju – tu spēlēsi plusos, ja mazliet piedomāt tad 10bb/100+ praktiski garantēti.

  Bet, ja mēs jau no pirmssākumiem sāksim spēlēt nepareizi, pēc tam pārmācīties būs 10x grūtāk un dārgāk, jo augstāk kāpsim jo mazāk opi taisīs acīmredzamas kļūdas un tos pašus setus tā neapmaksās. Tikt no leakiem pats pa sevi ir grūti, tikt no leakiem domāšanā ir vēl grūtāk. Tāpēc bieži ir redzama bilde – hero sit nl2 ar teiksim 10bb+ uz nl5 jau uz pusi nokrīt a nl10 vispār kapā labākajā gadījumā pa 0, pārsvarā mīnusos.

  Jā mācies spēlēt – spēlē pareizi un sit lēnu garu distanci, mērķis jebkurā gadījumā nav crashot nl2, nl5 utt.. mērķis ir iemācīties spēlēt paralēli uzsitot BR limitiem kur jau var aizdomāties par naudu (kaut gan par šo tēmu var vēl pafilozofēt).

  Ja tu cel br no “zemes” kaut kādu iemeslu dēļ, bet tev jau ir pamats, tu esi kaut kādos tur limitos pirms tam spēlējis – tad protams ka izdevīgāk būs spēlēt tā kā tavs tas skils atļauj, taisot dažādas atkāpes no kaut kādām normām ņemot vērā limitu specifiku, opu daunisma pakāpi.

Pievienot komentāru