Valuebet Piedāvājumi

Mēneša piedāvājums

NR Spēle Coach limiti Sadarbības ilgums istabas info
1 PLO HU/SH Alvis $0.25/$0.50 + 6mēneši+ PS, UBet, FTP Informācija
2 MTT/SNG Jānis S. $1-$22 Individuāli PokerStars Informācija
3 MTT/SNG Matīss C. $1+ Individuāli PokerStars Informācija

 

”Rake” Iekasēšana

Ja esi kādreiz spēlējis pokeru tiešsaistē, visticamāk būsi pamanījis, ka pokera istabas iekasē mazu komisiju no katras izspēlētās partijas. Šajā industrijā, šo komisiju dēvē par reiku, jeb ”rake”. Bez šīs nodevas nespēj eksistēt neviena pokera spēli piedāvājoša kompānija un visticamāk neeksistētu šī industrija kā tāda. Zemāk Tu vari apskatīt pamatprincipu tam kā darbojas pokera istabas.

Valuebet Loma

Tiešsaistes pokers, tāpat kā pārējās azartspēles, ir milzīga, apjomīgu peļņu nesoša industrija. Saturācijas ziņā nav daudz nozaru, kas spētu konkurēt ar šo. Tieši šeit parādās mūsu, Valuebet, loma tajā. Pokera istabas, lai arī bieži vien ar masīviem budžetiem, nespēj piesaistīt tik daudz klientu kā tās vēlētos. Tieši tāpēc ir izstrādās partnerprogrammas, kas sniedz iespēju piesaistīt klientus un tādējādi saņemt daļu no ienākumiem, kurus ģenerē piesaistītie spēlētāji.

Iespējams pirmā doma, kas Jums iešāvās prātā bija: ”Man jākļūst par šo piesaistītāju un tādējādi es saņemšu vairāk nekā man sniedz Valuebet!” Jāsaka atklāti, tas nebūt nav tik vienkārši. Redziet, mēs šajā industrijā darbojamies jau vairākus gadus un mūsu spēlētāju loks rakstāms četriem cipariem. Lielākajai daļai sadarbības partneru esam starp lielākajiem kompanjoniem, tālab mūsu iespēju robežas ir krietni vien augstākas nekā Jūs varētu gaidīt.

Patiesībā, atrast un reģistrēties labākajās pokera istabās caur Valuebet ir pat izdevīgi! Daži no piedāvājumiem, kas pieejami ekskluzīvi mūsu spēlētājiem, ietver bezmaksas turnīrus, sponsorēšanu jeb bekingu, papildu ”cashback” saņemšanu, apmācību no Latvijas labākajiem spēlētājiem un visbeidzot – vairāk naudas, kas tiek atgriezta atpakaļ par jūsu samaksāto ”rake”.

 

Vērtības Atgūšana

Iespējams pamanīji, ka dažās vietās esam norādījuši noteiktus atguves procentus. Ko tas nozīmē un kas tad īsti ir reikbeks, jeb ”rakeback”? Patiesībā tas ir pavisam vienkāršs koncepts. Kā jau iepriekš minējām, katru reizi spēlējot pokeru internetā, Jūs maksājat nodevas pokera istabai, citiem vārdiem ”rake”. Lai gūtu priekšroku un iemeslu izvēlēties kādu noteiktu pokera istabu, tās itin bieži piedāvā Jums atgūt daļu no samaksātā reika, ar noteikumu, ka izvēlēsieties tieši viņu zīmolu.

Pieņemsim, ka pokera spēlei veltat 30 stundas mēnesī un komisijā kopā nomaksājat $500. Ja Jūs izlemtu pievienoties pokera vietnei, kas piedāvā 30% reika atguvi, Jūs spētu atgūt papildu $150 katru mēnesi! Uztveriet to kā atalgojumu par savu veiksmīgo izvēli – tieši šo pokera istabu!

Ne vienmēr pokera istabas piedāvās fiksētu reika atguvi, jeb reikbeku. Šis ir aspekts ko daudzi spēlētāji līdz galam nespēj izprast. Mēdz valdīt uzskats, ja procenti nav fiksēti, pokera istaba reikbeku nepiedāvā vispār! Tas, protams, ir aplami. Atcerieties – jebkādi bonusi, balvas un viss cits, ko saņemat par spēli noteiktā pokera istabā var tikt pārvērsts reikbekā. Arī iPad, pokera čipu komplekts vai t-krekls var tikt parvērsts reikbekā un sniegt atguvi!

Neuztraucies, ja šis šķiet salīdzinoši kompleksi, jo mēs veidosim reika atguves apskatus ik mēnesi, kur pētīsim labākos piedāvājumus, gan fiksētā naudas izteiksmē, gan mantiskā atguvē.