Jaunumi

Sveicieni jaunajā lapā!

03.12.2013 admin 3135

handshake

Tā diena ir pienākusi, kad beidzot ipokerlv jeb www.ipokerlv.com forums ir “pamests” apakšā zem Valuebet projekta. Esam ieguldījuši pietiekami daudz laika un enerģijas, lai uztaisītu tiešām cienīgu vietni, kur katrs sev var atrast interesējošās lietas saistītas ar azartspēlēm un pokeru.

Pirms visi skrien pa galvu, pa kaklu reģistrēties un cept jaunus kontus variet viegli uzelpot, jo arī lietotāju bāzi esam integrējuši iekšā. Ņemam savu vecā ipokerlv foruma kontu un logojamies iekšā. Sliktā ziņa – tiem, kam avatari bija linkoti no trešajām vietnēm (linkoti), tiem diemžēl būs jāuztaisa jauni.

Kas Jūs sagaida?

– Jauna komanda, šoreiz būsim nodrošinājuši visu aspektu kolorītu gammu totālai pilnībai,  sīkāk sadaļā “Komanda”

–  “Dīli” un coaching/backing sekcija. Istabu dažādība, kā arī būs dažādi coaching un backing piedāvājumi no Latvijas azartspēļu speciālistiem, sīkāk sadaļā “Piedāvājumi”

– Kā parasti blogi un video no mūsu pašu puišiem un no citiem speciālistiem laika gaitā arī, sīkāk “Blogi” un “Jaunumi” sadaļās.

– Ikdienišķas ziņas un foruma aktivitāti, esam izvēlējušies ziņas postot forumā. Tas šķiet gan pārskatāmāk, gan vienkāršāk tīri komentēšanas ziņā.

– Foruma sadaļas esam saīsinājuši, arī pārskatāmības iemeslu vadīti, domāju, ka tikai uz labu.

– Esam ieguvuši labus sadarbības partnerus tāpēc gaidiet Rake sacensības, lapas freerollus, privātos turnīrus un to sērijas kā arī citus promo un akcijas.

Citi temati:

No Arhīva ir salikti gan video, gan daži blogi, ko spējām atjaunot visiem tiem, kas agrākajā versijā nepaspēja tos noskatīties un izlasīt.

No Ipokerlv tēmas, kas radušās pēc 20. Novembra tiek manuāli pārkopētas. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Papildus komentāru opcijai pie šī raksta esam izveidojuši relaunch threadu http://valuebetit.com/board/viewtopic.php?f=145&t=6712, postojam, izsakāmies, novērtēsim Jūsu viedokli jebkurā veidā.

Lai labi browsojas un apmeklējas,

Valuebet komanda

Šim rakstam ir 3,135 komentāri

    Rolands - 09.12.2013

    Super, paldies par saturu un veiksmi darbos :)

Pievienot komentāru